Biri Beni Isırdı - Fragman

 
51,443 kez izlendi
7 yorum aldı
1 kez favorilere eklendi
Bu videoyu
20
kişi beğendi
Beğendim
byESB

byESB

15 Temmuz 2010 tarihinde eklendi

Başta Alacakaranlık Efsanesi olmak üzere,son dönemin romantik gençlik filmlerini, müzik ve sinema dünyasının ünlü yüzlerini ve... (Devamı)

Başta Alacakaranlık Efsanesi olmak üzere,son dönemin romantik gençlik filmlerini, müzik ve sinema dünyasının ünlü yüzlerini ve gençlerin bunalımlı hallerini tiye alan "Biri Beni Isırdı" (Vampires Suck) Kasım'da gösterime girecek... (Kapat)
1000 karakter yazabilirsiniz. 1000 karakter hakkınız kaldı.
Gönder
Bu videoya yapılan yorumlar
Filtreleyin:
WenomCandy
WenomCandy | 3 yıl 11 ay önce
1+1-1
Arkadaşlar izledim dehşet bir şey olmuş :D izleyin 3120 kişi yaşıyor kasabada yoldayken tabelanın altında birini vampir avlıyor kızda şunu 3119 yapalım diyo :D :D
nergiz010
nergiz010 | 4 yıl 1 ay önce
6+1-1
alacakaranlığın değiştirilmiş komedi hali
deli_qis
deli_qis | 4 yıl 6 ay önce
9+1-1
Öncelikler merhaba.Sırf buraya yorum yazabilmek için üye olduğumu belirtmek isterim.Haldis sana söylemek istediklerim var... 1-Taklit değil dalga ki iyi ki yapmışlar. 2-Köpek vb. şeyler kullanman kötü yorum yapacaksan argosuz yap.!! Ve kendi yorumuma geleceksem iyi ki yapmışlar tebrik ediyorum.Ve bir an önce bu filme gidicem..
super_badboy
super_badboy | 4 yıl 6 ay önce
16+1-1
bence çok komik olmuş.hale dans ettikleri sahneye koptumm(=
haldis
haldis | 4 yıl 7 ay önce
-18+1-1
iğrenç bir filim olmuş.alacakaranlık kadar güzel bir filmi taklit etmeye çalışmışlar.ve bu demek oluyor ki kıskanç köpekler.asla alacakaranlığın yerini tutamazlar.ve asla bu sinemaya gitmicem.ve kimsede gitmesin. hem bir kere alacakaranlığın oyuncuları işlerini son derece güzel bir şekilde yaptılar.fakat bu filimin oyuncuları var mı yok mu belli değil.ve bu filmin yönetmeninde de hiç vicdan yok.çünkü hırsızlık yaptığının farkında bile değil.yani alacakaranlık serisinin yönetmeninin yazdığı,bu filmi çekmek için uğraştığı,emek sarfettiği bir filmi... dönüştürüp oyuncularını değiştirip bu filmin gerçek oyuncularına hakaret edip başka bir yapmış.işte bu nedenlerden dolayı hırsızlık yaptı.filmin ismi(biri beni ısırdı)iğrenç bir isim.hiç dikkat çekici de değil. hayatımda bu kadar iğrenç bir sinema adı ve iğrenç bir filim görmedim.ve sinemadada boşu boşuna bu kadar iğrenç bir filmi izlemek için asla gitmicem.(biri beni ısırdı)adlı filmin yönetmenide hiç iyi bir iş çıkartamamış.yönetmeni batsı
missbamba19985
missbamba19985 | 4 yıl 6 ay önce
7+1-1
zaten taklit etmemişler dalga geçiyolar.
lalala_prenses
lalala_prenses | 3 yıl 6 ay önce
-4+1-1
haldis e katılıyorum.Bir emek çalınmış burada