Can Dündar'ın aklını çelen kadın ve şarkı

 
2532 kez izlendi
2 yorum aldı
1 kez favorilere eklendi
Bu videoyu
7
kişi beğendi
Beğendim
bilal_istanbul34

bilal_istanbul34

07 Ekim 2009 tarihinde eklendi

18 yıldır evli olan Dündar ile Farzan'ın birlikteliğinin 21 Mart'ta katıldıkları "Kürşat Başarla" adlı televizyon programında... (Devamı)

18 yıldır evli olan Dündar ile Farzan'ın birlikteliğinin 21 Mart'ta katıldıkları "Kürşat Başarla" adlı televizyon programında başladığı yönünde iddialar ortaya atıldı. Ancak bu aşk temmuz ayında başladı. Program, aşkın başlamasına aracı oldu. Taies Farzan, Kürşat Başar'ın programında tanıştığı Can Dündar'a âşık oldu. Farzan arkadaşlarının "Evli adamdan sana yâr olmaz" telkinlerine rağmen Dündar'a aşkını itiraf etmenin yollarını aradı. En sonunda da Erdal Şahin'in "Ne Yazar" adlı albümünde yer alan "Hep Sen Varsın" adlı şarkıyı seslendirerek temmuzda elektronik postayla Can Dündar'a gönderdi. Şarkının sözlerinden de anlaşılacağı üzere Taies Farzan, evli olduğu için Dündar'la birlikte olamayacağını düşünse de âşık olduğu mesajını iletti. Görünen o ki Can Dündar da, bu mesajdan etkilendi. (Kapat)
 
 
 
1000 karakter yazabilirsiniz. 1000 karakter hakkınız kaldı.
Gönder
Bu videoya yapılan yorumlar
Filtreleyin:
ellemannmynet
ellemannmynet | 5 yıl 8 ay önce
2+1-1
can da işi biliyor heee
ustat80
ustat80 | 5 yıl 8 ay önce
-3+1-1
İyice Avrupalı olduk zaten evli insanlarla ilişki yaşamak o kadar doğal birşey oldu ki artık..aldatmak öylesine...çok yazık bir günde avrupalı olmayı güzel işlerle gerçekleştirsek..Can dündar bu olayla alakalı olarak söylemiyorumda ( sonuçta kimsenin uçkuru beni ilgilendirmez ) beş para etmeyen bir adam...