İngiltere'yi karıştıran hayalet videosu !!

 
31,132 kez izlendi
27 yorum aldı
0 kez favorilere eklendi
Bu videoyu
6
kişi beğendi
Beğendim
klozmania

klozmania

12 Şubat 2009 tarihinde eklendi

cep telefonuyla hayaleti çeken Reece ve kardeşi görüntüleri basına verdi. 12 yaşındaki Reece Pitman okuldan eve geldiği zaman... (Devamı)

cep telefonuyla hayaleti çeken Reece ve kardeşi görüntüleri basına verdi. 12 yaşındaki Reece Pitman okuldan eve geldiği zaman evde tuhaf fısıldamalar duyduğunu ve gölgeye doğru yavaşca ilerlediği zaman hayalet silüetini gördüğünü belirtti. Daha sonra cep telefonunun kamerasıyla trabzanlardaki hayalet şeklini görüntüleyen Reece yatak odasından kendine doğru gelen görüntünün karanlık bir erkek imajı olduğunu iddia etti. Silüetin uzaklaşarak kaybolduğunu ve olayı hemen annesine anlattığını daha sonrada polise haber verdiklerini ifade etti. Hayalet için tepki ve yorumlar yağarken sadece Britanya Paranormal Derneğinden Julian Banks bu çekilen görüntülerin tarih boyunca çekilmiş en iyi hayalet görüntüsü olduğunu açıkladı. (Kapat)
1000 karakter yazabilirsiniz. 1000 karakter hakkınız kaldı.
Gönder
Bu videoya yapılan yorumlar
Filtreleyin:
aşkkoptu
aşkkoptu | 3 yıl 8 ay önce
0+1-1
bencec kendi gölgesidir.
emoqoliq
emoqoliq | 3 yıl 9 ay önce
1+1-1
üç harfi bunlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !
fakir_ama_yakışıklı
fakir_ama_yakışıklı | 3 yıl 10 ay önce
0+1-1
bence saçma bişi yni hayalet yoktur demiorum ama yorumu bi okuyun detayları var..kız evde tuhaf fısıldamalar duymuş şüphelenmş tamam,,ama şarkı söleyerek mi hayalet arıo bu kız..
siyan623
siyan623 | 3 yıl 10 ay önce
0+1-1
evet kesin üç harfli bakın üç harfli bildiğime göre insanlara oyun oynamayı çok seviyorlarmış
maceraaaaaa
maceraaaaaa | 3 yıl 11 ay önce
0+1-1
abi bunlar üç harflilerolmasın !
siyan623
siyan623 | 3 yıl 10 ay önce
0+1-1
evet arkadaşım kesinn üç harfli
hiiiic
hiiiic | 4 yıl 9 ay önce
0+1-1
HAH! videonun yorumuna bakınız.. son mısralar --- Britanya Paranormal Derneğinden Julian Banks bu çekilen görüntülerin tarih boyunca çekilmiş en iyi hayalet görüntüsü olduğunu açıkladı-- en iyisi buysa ben bundan sonra hayaletlere inanmıyorum. başkada gerekçe istemez. kendi ağızlarıyla itiraf ettiler onca kamera vs. ye rağmen hala ortada bişiyok.. hayatlet cin ruh peri uzaylı görenlerin %90 ı yalancı gerikalanlarıda beyinsiz aptallar... bu masallara inananlarda ise durum tam tersi, %90 ı beyinsiz aptallarıdan oluşuyor HAH!
haka123
haka123 | 5 yıl önce
0+1-1
bencede:)) ha
korkakrambo
korkakrambo | 5 yıl 3 ay önce
3+1-1
YALAN HABER AYARLAMIŞLAR ARKADAN IŞIK VEREREK ÇOCUĞUN ARKASINDAN BİRİ GEÇİYOR ONUN GÖLGESİDE HAYALET OLARAK NİTELENDİRİLİYOR..YANİ BÖYLE SÖYLE DEMEYE GEREK YOK ARKADAN IŞIK VAR ÇOCUĞUN ARKASINDAN BİRİ GEÇİYOR PLANLAMIŞLAR TABİİ SONRA DUVARA YANSIYAN O GÖLGEDE ASLINDA O ÇOCUĞUN ARKASINDAN GEÇEN KİŞİNİN GÖLGESİ..dddDDDdDD BİRAZ GERÇEKÇİ YAPAR HAA İNSAN YAAA BU ŞAKA OLARAKDA KULLANILABİLİR..BİRİSİ ALIN YANINIZA ARKADAN DA IŞIK TUTUN SONRADA BİRİSİ ARKANIZDAN GEÇSİN HAYALET DESİN..DdD -) -)
19_armageddon_03
19_armageddon_03 | 5 yıl 10 ay önce
1+1-1
güzel planlanmış
mdkalafat
mdkalafat | 5 yıl 11 ay önce
3+1-1
Kasımpaşa Canavarıdır o siz bilmezsiniz :)
123Sonraki