Menekse ile Halil Ninni MENEKSE ile HALIL Toygar Isikli

 
23,204 kez izlendi
10 yorum aldı
4 kez favorilere eklendi
Bu videoyu
24
kişi beğendi
Beğendim
ilhami-

ilhami-

15 Ekim 2007 tarihinde eklendi

MENEKSE ile HalilKavusmak icin ayrilmayi göze alirmisin??Menekse ile Halil dizi müziği...Toygar ısıklının söylediği melek... (Devamı)

MENEKSE ile HalilKavusmak icin ayrilmayi göze alirmisin??Menekse ile Halil dizi müziği...Toygar ısıklının söylediği melek yüzlüm sarkısı ve sözleri....www.ForumFox.orgmenekse halil menekşe ile halil ninni menekse halil halil menekse menekşe halil menekşe ile halil ninni toygar ışıklı dizi müziği menekşe halil ninni toygar ışıklı dizi müziği ninni menekşe ile halil menekşe halil halil menekşe dizi müziği toygar ışıklı ninnimenekse halil menekşe ile halil ninni menekse halil halil menekse menekşe halil menekşe ile halil ninni toygar ışıklı dizi müziği menekşe halil ninni toygar ışıklı dizi müziği ninni menekşe ile halil menekşe halil halil menekşe dizi müziği toygar ışıklı ninnimenekse halil menekşe ile halil ninni menekse halil halil menekse menekşe halil menekşe ile halil ninni toygar ışıklı dizi müziği menekşe halil ninni toygar ışıklı dizi müziği ninni menekşe ile halil menekşe halil halil menekşe dizi müziği toygar ışıklı ninnimenekse halil menekşe ile halil ninni menekse halil halil menekse menekşe halil menekşe ile halil ninni toygar ışıklı dizi müziği menekşe halil ninni toygar ışıklı dizi müziği ninni menekşe ile halil menekşe halil halil menekşe dizi müziği toygar ışıklı ninnimenekse halil menekşe ile halil ninni menekse halil halil menekse menekşe halil menekşe ile halil ninni toygar ışıklı dizi müziği menekşe halil ninni toygar ışıklı dizi müziği ninni menekşe ile halil menekşe halil halil menekşe dizi müziği toygar ışıklı ninnimenekse halil menekşe ile halil ninni menekse halil halil menekse menekşe halil menekşe ile halil ninni toygar ışıklı dizi müziği menekşe halil ninni toygar ışıklı dizi müziği ninni menekşe ile halil menekşe halil halil menekşe dizi müziği toygar ışıklı ninni (Kapat)
1000 karakter yazabilirsiniz. 1000 karakter hakkınız kaldı.
Gönder
Bu videoya yapılan yorumlar
Filtreleyin:
la000
la000 | 3 yıl önce
0+1-1
bencede :DDD
bahal4all
bahal4all | 5 yıl 3 ay önce
7+1-1
nasıl aşk ama? deli gibi seviyolar ya! şarkı da tam uygun onlara. çok seviyorum bu diziyi. Hariiiiiiiiiiiiiiiiiiiika!!!!!!!!!!!!
fadme
fadme | 5 yıl 10 ay önce
4+1-1
yaa süper yaaa dizi de müzik de bu diziyi nie bitirirler anlamıorum salak salk dizilern yerne bu dizi olsa ne ii olur bari eski bölümlerni verin
eda4380
eda4380 | 6 yıl 5 ay önce
4+1-1
çok güzel ellerinize sağlık süper tek kelmeyle :):)
karskızı
karskızı | 6 yıl 6 ay önce
2+1-1
çok süper harika çok duygusal içimi acıttı
zeytinn
zeytinn | 6 yıl 8 ay önce
1+1-1
böyle bir aşk yok bence
antikdeli
antikdeli | 6 yıl 9 ay önce
-2+1-1
harika bir şarkı,irek gibi bir ses,adeta kulaklarımdan geçerken titremiyor da kayıyor ve beynime hafifçe dokunup ruhumu okşuyor.
xjok3r0x
xjok3r0x | 6 yıl 10 ay önce
5+1-1
çok güzel olmuş elinize sağlık
sevda_fb
sevda_fb | 6 yıl 11 ay önce
3+1-1
ewet
cezayeliz
cezayeliz | 7 yıl önce
0+1-1
benim çok sevdiğim be hep duygulandığım bir şarkı elinize sağlıkk :D:D:D