Rusya'da çirkin kız bulunca neler yapıyolar :)

 
19,963 kez izlendi
30 yorum aldı
0 kez favorilere eklendi
Bu videoyu
4
kişi beğendi
Beğendim
chilek_34

chilek_34

06 Şubat 2009 tarihinde eklendi

ülkede çirkin yok, arada çıkınca böyle yapıyolar :)

Etiketler:  çirkin, atmak, kız, rusya
1000 karakter yazabilirsiniz. 1000 karakter hakkınız kaldı.
Gönder
Bu videoya yapılan yorumlar
Filtreleyin:
Beautiful00
Beautiful00 | 2 yıl 4 ay önce
0+1-1
Arkadaşlar ben Türk üm herkes beni çok beğeniyor, hatta bazıları Rus sanıyorlar, ama bence her ırkta güzel de var az güzel olanda var, tüm Rus lar güzel değil kendim gördüm kaç defa, tüm Türkler de güzel değil, ayrıca menfaatçilik, çıkarcılık her insanda olabilir bunu ırklarla karşılaştırmayalım lütfen. Kimse kimseye kötü söz söylemesin biraz mantıklı olalım.
Biilge
Biilge | 4 yıl 6 ay önce
0+1-1
Bence diğerleri daha çirkin.. Evet başlıkla alakası yok durumun. Şu hayvansı kızlara anlam veremiyorum. Vahşi erkek dünyasına ayak uydurmaya başladılar. Kendilerinden güçsüz kızlar ellerine geçtikleri zaman neler yapıyorlar. Öylesine tiksiniyorum ki böyle durumlardan... Hayat bir döngüdür. Elbet ezen bir gün belasını bulur ve aynen yaptığı şekilde ezilir.
ReyMisTerYou
ReyMisTerYou | 5 yıl 10 ay önce
4+1-1
Lan yuh Size Foruma Kızla Katılıo Siz nediorSunuz Adam Gibi yorum Yapın
gooDevil
gooDevil | 5 yıl 10 ay önce
-1+1-1
başlıkla alakası yok ama başlığı beğendim espridir bunun başlığı :D
privetik
privetik | 5 yıl 11 ay önce
-4+1-1
işde rusyanın ençirkin kızı türkiyenin hemen hemen engüzel kızı aradaki farkkkkkkkkk
siyah_kar
siyah_kar | 5 yıl 11 ay önce
1+1-1
Sen kız görmemişsin demek ki hayatında.İlk aşık olduğun kız Türk değil miydi ya da sen nesin de böyle konuşabiliyorsun?? Türk kızlarına laf söyletmem.Çok istiyorsan rusu git rusyaya onları öv ama Türk kızlarını yeremezsin burada.
privetik
privetik | 5 yıl 11 ay önce
3+1-1
belli gözün daha acılmamış senin gitde rusyda italyada fransada hatun gör bizim türk kızlarının yerini tutuyormu tutmuyormu anlarsın bende senin gibi düşünüyordum ama fos bizim kızlar.türk kızı erkekden dünyanın şeyini istiyor ama yabacı kzılar hiçbir şey istemiyor zadece sadakat ve sevgini ver onlara yeter
privetik
privetik | 5 yıl 11 ay önce
-2+1-1
görsel güzellikden bahsediyorsan türk kızlarının okadar da alımlı calımlı deyil 1.50 ve 1.65 boylarında 50 veya 60 kilolarda tarifi bu tür kızının görsellikden bahsediyoruz ama bak.diyer yönleriyle bizim türk kızlarını eline kimse su dökemez.
tzr_35
tzr_35 | 5 yıl 11 ay önce
3+1-1
ne alaka ya türk kızları daha güzel
fxxa
fxxa | 5 yıl 10 ay önce
1+1-1
ne biçim birisin sen ya.. afedersn ama akrabaların da türk kızı.. ayıp senin yaptğın hemde çok ayıp... ben türk kızıyım ve tüm hemcinslermn çok güsel oldğunu biliorum.... inşlahh kötü rus kızının eline düşersn...
Biilge
Biilge | 4 yıl 6 ay önce
1+1-1
"Privetik" neredeyse her evde tv ve internet var. Neden gözü açılmamış olsun ki.. Artık dünyanın heryerinde güzel kadınlar var. dünya da güzeller çoğaldı ve çok çok ileri ki zamanlarda çirkin diye bir şey kalmayacak ve herkes artık güzellik yerine kafa yapısının uymasına önem verecek. Ayrıca Türkiye erkekleri çok mu yakışıklı da Türkiye kadınlarını yeriyorsunuz! Türkiye de çok güzeller var fakat rus kadınları gibi özgür olamıyorlar. Çok şey istiyorlar diyorsun ama eminim kendi kız kardeşlerine falan da evlenmeden önce annen falan zengin koca bul diye başını didikliyordur! Her kültür farklıdır. Suç kadınlarımızda değil, temel olan geleneklerimizde. Onlar kadar özgür olabilseler emin ol o kadar güzel kadınlar var ki Türkiye'de.. Sizler ancak oraya buraya dikkat ettiğiniz için ve geneldede görmemiş olduğunuz için onların zoraki bakımsızlığının altındaki muhteşem güzellikleri göremiyorsunuz! Türkiye kadınlarını eleştirmeden önce ilk önce dönün ve aynaya bakın. O kadınlar sizlerin eseri.
Biilge
Biilge | 4 yıl 6 ay önce
0+1-1
Rus kadınlarının sizi tercih etmelerinin nedeni tipleriniz değil. Rus kadınlarına Türkiye cennet gibi. Buradaki lüksü orada bulamıyorlar çoğu.. Rusya yıllarca komünizm ile yönetildi. Ayrıca onların erkeklerinde kıskançlık, sahiplenme, ilgilenme gibi nitelikler olmadığı için Türkiye erkekleri daha cazip gelebiliyor. Buradaki güzel kadınlar sizlere yüz vermiyor diye elde edemiyorsunuz diye onları yeremezsiniz. Rus kadınları hem güzel hem de bizim istemediğimiz kişilere en ufak ilgi alaka ile hemen yapışıyorlar. Hem onlar özgürler, istediklerini yapıyorlar. Dünyanın en özgür kadınları rus kadınlarıdır. Bu yüzden belki de en cazip olanlarıdır. Ve diğer ülkeler rus kadınlarına cennet misali bir lüks sunar.
Biilge
Biilge | 4 yıl 6 ay önce
2+1-1
Türkiye kadınlarının kısa olduğunu söylüyorsun aslında uzakdoğu ülkelerine nazaran daha uzun boylular. Türkiye kadınları latin kadınları gibi geneli fakat Türkiye artık karışmış bir şekilde. Her türlü ve her tipte insan mevcut. Tam bir karma ülke. Ve dünya'nın en ünlü güzelleri kısa boyludur bunu da gözardı etmeyin. Kısa ve orta boylu kadınlar her daim daha çekicidirler, bu bilindik bir şeydir. Ki herkes uzun sevmez. Soğuk ülkelerdeki erkekler ve avrupa erkekleri genelde uzakdoğu kadınlarına hastadır ve onlar Türkiye kadınlarından daha kısadır.
kavkazzzzz
kavkazzzzz | 3 yıl 2 ay önce
0+1-1
?? ?? ????? ????????? ?? ??????? ??????, ? ??? ???????? ????? ???????? ????? ???????. ?? ? ???? ?????? ?? ?????? ??? ?? ?????????, ? ?????? ??? ?? ???????. ??? ?? ???????? ??? ??????.
faruksubası
faruksubası | 5 yıl 11 ay önce
4+1-1
lan o kız çirkinmi?:O
pinokyo198434
pinokyo198434 | 5 yıl 11 ay önce
0+1-1
allah belanızızı versin
turboman
turboman | 6 yıl önce
1+1-1
al bendende o kadar bende gidip gördüm 6 ay kaldım orda gerçekten çok güzeller. ama alkole çok düşkünler yalandan bi doğum günü yap alayını götür
geseliozalo
geseliozalo | 6 yıl önce
-1+1-1
çirkin buysa güzeli nasıl lırmızının amı kaşınıyo
ecemnur101
ecemnur101 | 6 yıl 1 ay önce
-3+1-1
pis gavurlar... ölünn...
12Sonraki