Sizce Hepsi Tesadüf mü?

 
2124 kez izlendi
6 yorum aldı
6 kez favorilere eklendi
Bu videoyu
11
kişi beğendi
Beğendim
burutus

burutus

23 Ağustos 2010 tarihinde eklendi

Bu Videoyu yayınladıktan sonra 15 gün içinde bana bişi olursa .... Siz en iyisi gözlerinizi kapatın seyretmeyin....

1000 karakter yazabilirsiniz. 1000 karakter hakkınız kaldı.
Gönder
Bu videoya yapılan yorumlar
Filtreleyin:
kedimehtap
kedimehtap | 4 yıl 9 ay önce
1+1-1
yıllardır bakıyoruz yıllardırda görüyoruz. herşey okadar sıradanlaşmış ki hiç sanmıyorum birilerinin bu olaylrı dikkate alıpta eylemde bulunmaya değer kıldığını.eceliyle ölenlerin arkasından efsaneler yazmaya bayılan bir toplumuz.BAKMAK YADA GÖRMEK DEĞİL YAŞAYIPTA ÖĞRENMEK LAZIM.
turkdogan
turkdogan | 4 yıl 9 ay önce
1+1-1
Bakmak ile görmek arasında ki farkı ayırt edemeyen arkadaşlara tesadüfleri takip etmeye devam etsinler derim... Videoyu yapan arkadaş görenlerden...
kedimehtap
kedimehtap | 4 yıl 9 ay önce
-3+1-1
bu ülkenin önde gelen isimlerinin ağzından hergün her dakika klasikleşmiş büyük laflar çıkıyor. bence tesadüf.yada bu videoyu yapan arkadaş birşeylerle bağdaştırmaya çalışıyor olayları. alakası yok.
psychomania
psychomania | 4 yıl 9 ay önce
2+1-1
bu insanların çoğu bizim derin devlet ya da ergenekon dediğimiz yapılanmanın kurbanı oldular bu tarihin derinliklerinden gelen bir hesaplaşma bu bağlantılar hakkında bilgilenmek için Selman Kayabaşı nın Teşkilat kitabını okuyun
gisemih
gisemih | 4 yıl 9 ay önce
7+1-1
tesadüf olması cok sacma..bunlar trafik kazasıyla yada intihar la üstü örtülmeye calısılan gercekler,doğrular..safız her denilene gösterilene inanıyoruz kimse bilmio olayın arkasında neler var bu videolar bile gözümüzü acmaya yetmio,uyanmak zor gelio..
jadi2010
jadi2010 | 4 yıl 9 ay önce
-7+1-1
Tesadüf oLanakSız Gibi Ama Genede biLemeyiz.