Uzaydan Yeryüzüne Atlayış - Red Bull Stratos

 
14,719 kez izlendi
2 yorum aldı
0 kez favorilere eklendi
Bu videoyu
2
kişi beğendi
Beğendim
sugarfree

sugarfree

25 Ocak 2010 tarihinde eklendi

Red Bull'un çılgın Avustralyalı paraşütçü ve pilotu Felix Baumgartner, atmosferde uzayın başladığı noktadan yeryüzüne... (Devamı)

Red Bull'un çılgın Avustralyalı paraşütçü ve pilotu Felix Baumgartner, atmosferde uzayın başladığı noktadan yeryüzüne atlayarak ses hızını aşacak. 120 bin feet (yaklaşık 37 kilometre) yükseklikte özel yapım bir balondan atlayacak Baumgartner, Amerikalı Joe Kittinger?in yarım yüzyıl önceki 103 bin feet?lik atlayış rekorunu kırmaya çalışacak. BBC tarafından belgeseli çekilecek atlayışın bu yıl içinde yapılması planlanıyor. ?Korkuyu lehime çevirip konsantrasyon için kullanıyorum? diyor. (Kapat)
1000 karakter yazabilirsiniz. 1000 karakter hakkınız kaldı.
Gönder
Bu videoya yapılan yorumlar
Filtreleyin:
ozgur28812
ozgur28812 | 2 yıl 7 ay önce
-1+1-1
adamın paraşütü açılmadı ilk başta öldü heral:SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
blero_ist
blero_ist | 5 yıl önce
4+1-1
redbull yaa gerçekten müthiş olaylara imza atmış bir firma ve halada bunu yapmaya devam ediyor çılgın redbull:)) dünyanın tek ülkesinde üretilerek 170 ülkeye tek fabrikayla hükmeden bir güç! dünyadaki pazar payı cocacoladan çok daha yüksek bi satış potansiyeline sahipdir.